Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance w Pyzdrach. Współpracujemy z wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Teren na jakim działamy to miejscowość Pyzdry oraz okolice. Jeśli potrzebna jest  pomoc drogowa w Pyzdrach sprawdź, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierowane jest do wszystkich mieszkańców miasta Pyzdry.

Posiadamy doświadczenie w świadczeniu pomocy drogowej oraz szeroko pojętym świecie motoryzacji. Wypracowaliśmy je na przestrzeni wielu lat. Gdy awaria jest łatwa do usunięcia, auto może zostać naprawione na drodze, natomiast gdy jest znacznie złożona, odpowiednim rozwiązaniem jest oddanie auta do odpowiedniego warsztatu.

W ramach twojego assistance mechanik usunie usterkę w aucie. Dzięki wieloletniej działalności nasza firma wypracowała kontakty do firm jakim można zaufać. Gdy będzie to koniecznie wskażemy  miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną  usunięte na stałe. Gdy wyrazisz taką chęć możemy odstawić twoje auto w miejsce jakie sobie zażyczysz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W

Pyzdrach

I OKOLICACH